Změna image

Změna image je naprosto úžasný dárek, který můžete darovat ženě k čtyřicátým narozeninám. Hned v úvodu zmíním, že cena tohoto zážitku (služby) je toršku vyšší. Nic Vám nebrání se na tento dárek složit. Popřípadě tento dárek vhodně rozšířit o další balíčky a bonusy, ale o tom až později. Teď se pojďme podívat na samotnou změnu image.

 

změna image

foto: změna image

 

Zážitek změna image obsahuje

Na jeden den s ženě budou věnovat špičkový kadeřník, stylista a vyzážista. Součástí dárku změny image je i malé občerstvení. Na úvod si všichni tři s ženou sednou a proberou co by se ji líbilo a odborníci ji poradí, co by se k ženě hodilo. Po vzájemném vyjasnění vize se pustí do práce kadeřník, pak bude pokračovat vizážista a na konci stylista ženě poradí jak by se měla oblékat.

 
Zde můžete změnu image zakoupit.
 

Myslím, že si žena tento den užije a výsledek ocení nejen ona, ale i její okolí. Jedno za čas změnit image není od věci. Ještě když za změnou budou stát odborníci.

 

Rozšíření dárku změna image

Pokud jste pozorně četli, tak víte, že kadeřník ženu ostříhá, nabarví, vizážista nalíčí, ale módní stylista ženě poradí, ale už ji nové oblečení nedodá a tu je prostor pro další dárky, které může žena dostat. Mám te´d na mysli nějaké poukazy do obchodu s módou. Či kosmetikou.  Žena si hned bude moci obměnit část svěho šatníku v trendu svého nového imge.

 

Tento dárek se dá ještě dál rozvíjet. Třeba tím, že ženě darujete nějaký další zážitek v Praze, či ubytováni (jen u těchto dárků si dejte pozor, aby nebyl stanoven na nějaké datum) a to z důvodu že na změnu image se musí žena domluvit a co kdyby agentrura co tento zážitek organizuje již měla plno v době, kdy by žena dostala ubytováni v Praze.

 

Víc si o změně image můžete přečíst v článku Změna image na stránkách www.k-narozeninam.cz

 

 

Zde můžete změnu image zakoupit.

Fotogalerie změna image

změna image
změna image