Výročí svatby 40 let

40 let od svatby to už je pořádná doba po kterou menželé spolu vydrželi. Proto se toto výročí svatby nazývá rubínová svatba. Na to jak se slaví výročí svatby se v české společnosti názory a zvyky rozcházejí. Některé rodiny berou tyto oslavy čistě coby záležitost páru, který se kulatého výročí dožil. Jiní ji slaví ve velkém stylu. Ať už se svou rodinou, která díky dlouhého času, kdy jsou manželé spolu už může být opravdu veliká. Někteří tyto oslavy pojímají ještě ve větším stylu. I když věk již určitě ubírá oslavencům na elánu.
 

Jaký dárek k výročí rubínové svatby je nejvhodnější?Já Vám tu nastíním pár tipů na zajímavý originální dárek. Asi každého hned napadne že idelaní dárek pro manželku by byl prsten s rubínem. Není to špatná volba. Toto je, ale dárek k výročí svatby, který by měl dát manžel své milované manželce. Pokud jste třeba děti a hledáte tip na dárek k výročí svatby, tak čtěte dál.

 

 

Mnoho lidí volí coby dárek fotoknihu. Během společného života oslavenci určitě mnoho fotili. Nevýhoda tohoto dárku je že je to dárek časově hodně  pracný. Musíte na něj myslet s větším předstihem, sehnat vhodné fotografie. Nicméně výsledek stojí za to. Tento dárek určitě to ocení i budoucí generace, které budou mít své prapředky pěkně na fotkách pohromadě.

Pokud ovšem hledáte něco na rychlo, zkuste zvážit zdali by se vašim rodičům nelíbil nějaký pobyt. Může jít třeba o pobyt v českých lázních. Popřípadě na nějakém romantickém hotelu. 

 

Velký výběr romantických víkendů naleznete ZDE
 

výročí svatby 40 let

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: výročí svatby 40 let

 

Nebo pokud jsou vaši rodiče scestovalí, tak třeba takový eurovíkend v Paříži bude krásným poděkováním za to, že se o Vás celý život starali.

Zajímavý dárek by mohl taky být let balónem. Při letu a pohledu na zem z ptačí perspektivy by určitě zavzpomínali na různé situace, které je během dlouhého manželství prožili. Ale vy už určitě na něco zajímavého přijdete. Pokud své rodiče znáte určitě za ty roky nejlépe.

Jak oslavit 40. výročí svatby?

jak oslavit 40. výročí svatby?

foto:jak oslavit 40. výročí svatby?

Nejobvykleji se tyto výročí slaví v restauracích. Výhoda těchto oslav je v tom, že se nikdo nemusí moc starat a všichni se mohou bavit. Jasná nevyhoda je cenová náročnost. Záleži proto na vašich finančních možnostech a na náladě oslavenců.
 

40. výročí svatby

výročí svatby 40 let
výročí svatby 40 let
jak oslavit 40. výročí svatby?
jak oslavit 40. výročí svatby?