Romantický víkend

Určitě si již delší dobu uvažujete nad tím jaký koupit dárek k čtyřicetinám. Možná se již opakuji, ale nedá mi to. Ono mnoho lidí odbyde narozeniny dobrou láhví, něčím dobrým k jídlu. Ale čtyřicetiny to už je dosti významné jubileum a oslavenec, nebo oslavenkyně si určitě zaslouží dostat trochu originálnější dárek. Jeden z originálních dárků je zážitek. Dnes již nemusíte vymýšlet co vše musíte zajistit aby obdarovaný zážitek prožil. Protože i na českém trhu jsou firmy, které nabízejí zážitky a vy z pohodlí domova jen vyberete jaký zážitek bude vhodný pro čtyřicátnika nebo čtyřicátnici. K narozeninám dorazíte s poukazem, který obeznámí obdarovaného se zážitkem a on si domluví nejvhodnější termín.

cesta na romantický víkend

foto: cesta na romantický víkend

Jeden ze zážitků, který můžete darovat je romantický víkend. Pokud hledáte zážitek pro muže k čtyřicátinám tak teď nejspíše přestávate číst. Ale vězte že i muži mají rádi romantiku, ještě pokud ji mohou prožít s ženou s kterou milují, tak i u muže tímto dárkem zabodujete, samozřejmě pokud není neromantický typ i takoví někteří jsou. Nicméně u žen určitě zabodujete. Firma Essence nabízí hodně možností jak strávit romantický víkend u nás v republice. Většinou to je v luxusním hotelu, kde už ví jak nahodit tu správnou romantiku. Takže obdarované bude čekat večeře při svíčkách, vstup do wellnessu. Jak bude romantický víkend probíhat záleží na vybraném zážitku a hotelu. Já si myslím že po bujarých oslavách čtyřicetin oslavenec, nebo oslavenkyně rádi na víkend vypnou. A sami v klidu soukromě oslaví kulatiny partnera, partnerky.

Velký výběr romantických víkendů naleznete ZDE

Můj tip na to aby byl dárek k čtyřicítce ještě více vylazený. Připravte se na možnost odmítnutí dárku, z důvodu, my nikam nemůžem někdo nám musí hlídat děti, psa. a hned při obdarování nabídněte vyřešení i tohto problému. Zkrátka zajistěte hlídaní, dopravu atp...
 

fotogalerie romantický víkend

cesta na romantický víkend
cesta na romantický víkend