Přání k čtyřicátinám

Určitě již nějakou dobu hledáte po internetu přání k čtyřicátinám. Ono vymyslete něco pořádného a originálního je problém. Přeci jen čtyřicátiny jsou významným jubilejem v životě každého člověka. Oslavenci pomalu začne táhnout na padesát a u mnoha lidí může díky tomu nastat špatná nálada. Přeci jen na mládi se už jen vzpomíná a stáří se začíná blížit. Proto si při sepisování přání k čtyřicátinám dejte pozor, aby jste ono sumarizováni nepřivodili.

 

 V přání k čtyřicátinám zkuste shrnout dosavadní životní úspěchy oslavence, ať už to je jeho rodina, zaměstnání, koníčky. A zkuste zahrnout nastínit i nějaké radosti které oslavence čekají. Asi těžko totiž pasovat básničky a přání k čtyřicátinám nalezené na internetu, proto zkuste vymyslet originální přání sami. Jestli máte strach že to zabare mnoho času, tak si vzpomeňte co pro Vás oslavenec za 40 let pro Vás udělal. Určitě by jste si měli na chvíli najít čas a zkusit to. Pokud ale víte že to nezvládnete, tak můžete sáhnout po předtištěných přáních, které naleznete v hypermarketech, nebo papírnictvích. Ale vězte že nění nad orginální přání k čtyřicátinám.

Vtipné přání k čtyřicátinám

Ne všichni jsme obdařeni básnickým a kreativním střevem. Pokud to o sobě víte, tak je zbytečné se pokoušet v tomto případě o změnu. Pokud hledáte nějaké vtipné přání k čtyřicátinám, tak můžete buď prohledat internet, nebo můžete koupit hotové přání. Které navrhli odborníci. 

 

Pěkný výběr nejen vtipných blahopřání,ale i dárků naleznete ZDE.
 

Video přání k narozeninám

Narozeninové přání v dnešní době nejsou jen klasická papírové. Někteří vytvářejí zajímavá videa. Díky youtube a jiným kanálům je můžete snadno k oslavenci dopravit. Pro inspiraci jedno takové video přidávám.

Nejhorší přání k narozeninám

Jen si dejte pozor, aby vaše přání k narozeninám nedopadlo takto. Koukněte se na usměvavé video s tímto tématem.