Luxusní den pro dámy

Většina žen kolem čtyřicítky o sebe úzkostlivě dbá a pečuje. Jako by chtěly zastavit stárnutí. Jenže stárneme všichni a tento nezvratný proces se dá maximálně zpomalit. Tak či onak se o to snaží všechny ženy, každá má doma plné police různých krémů, navštěvují často kadeřníky, nehtové a kosmetické studia. Nic se nemá přehánět a určitě znáte ženy ve vašem okolí, které to přehánějí. Ale myslím, že výsledek snažení žen se líbí i mužům a určitě pomáhá ženině psychice a pohodě, takže muži je v tom rádi podporují.

 

luxusní den pro dámu

foto: luxusní den pro dámu

 

Ale zpět k dárku k 40 narozeninám luxusní den pro dámy, je přibližně 6 hodinový pobyt v luxusním kosmetickém salóně, kde se budou dámě věnovat odborníci na slovo vzatí. Určitě si tento zážitek užije každá žena. Kromě péči o tělo a duši se jí určitě dostane mnoho rad, jak má o sebe pečovat. Na tento dárek hned tak nezapomene. U tohoto dárku dokonce můžem zamhouřit oči nad tím, že ženě dávame najevo, že stárne. Protože já osobně si myslím, že takové dárky hlavně při oslavě kulatých narozenin jsou nevhdné, ale u tohoto dárku klidně udělám vyjímku. Tento dárek je nevhodný v případě, kdy žena luxusní salón běžně navštěvuje. V tom případě ženě kupte jinačí dárek.

  
Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.
  

Co Luxusní den pro dámy obsahuje?

Jak už jsem zmínil jde o 6 hodinnový pobyt v luxusním kosmetickém salóně. Žena projde několika procedurami.

 
  • Thalgo pleťové ošetření dle výběru. Tato procedura trvá cca 90 minut. Žena si vybere, jakým přípravkem od renomované francouzské kosmetické firmy Thalgo chce být ošetřena. Firma Thalgo pokud ji neznáte se zabývá mořskou kosmetikou, ale zpět k ošetření. V úvodu bude dáma odličena, bude následovat tonizovaní pleti, peeling. Pak bude následovat masáž dekoltu, ramen, obličeje a halvy. Následuje nanesení masky, očního krému, krému na obličej a opětovné lehké nalíčení.

 
  • Pak bude následovat SPA pedikůra a to přibližně 90 minut péši o chodidla. V úvodu bude dámě odstraněna zrohovatělá vrstva kůže specialní pemzou. Potom chodidla zrelaxuje v dezinfekční lázni s obsahem Tea Tree Oil, zábal se změkčujícím učinkem, peeling s višňovou vůní, masážní emulze s vůní tropického ovoce a SPA pedikůra bude akončena lehkým na nesením lehkého krému na chodidla.

 
  • Hlavu a tělo již bude mít dáma pěkně ošetřen a teď příjde na řadu celé její tělo. To bude ošetřeno Thalgo celotělovou kosmetikou Slim and Sculpt. Tato kosmetika působí proti tukovým polštářkům, ochablé pokožce a celulitídě. Zeštihluje, zpevňuje a rýsuje. Tato procedura trvá přibližně dvě hodiny.

 
  • Jako třešnička na dortu je finální půl hodinová thajská masáž chodidel. Masáž je prováděna pomoci akupresních tlaků. Reflexologie, spojená s masáži prstů nohou, která pokračuje až ke kolenům. A to vše za pomoci esenciálního vonného oleje a balzámu.

 

Zkrátka šest hodin naprosté pohody.

 

Kde luxusní den pro dámy probíhá?

Luxusní salón se nachází v Praze. Takže pokud je dáma z Prahy, tak to má bez problému. Pokud je žena z jiného místa, tak si myslím, že dopravní spojení do Prahy je bezproblémové a při luxusním dnu si nemusí užít jen salónu, ale může navštívit i jiné atrakce v Praze.

 

Můj tip na to, jak ženě ještě víc vylepšit tento dárek k 40:

 

Domluvte se s dalšími lidmi, kteří budou na oslavě, aby Váš dárek rozšířili či doplnili o další bonusy, které den, kdy bude žena v Praze učiní ještě víc luxusnější. Může jít například o poukazku na nákup oblečení v nějakém obchodě. Nebo poukaz na dobrou večeři. Vstupenka na muzikál, divadlo či výstavu. Jen u toho si musíte dát pozor viz další kapitola.

 

kde luxusní den pro dámu proběhne

foto: kde luxusní den pro dámu proběhne

 

Kdy luxusní den pro dámu proběhne?

Tak toto je jen na domluvě dámy a salónu. Díky tomu, že salón je místnost, kde je teplo, světlo, tak jde o zážitek celoroční. Jen se musí domluvit. Tu si dejte pozor, aby případné další dárky, které můžete ženě k čtyřicátinám darovat mohly být díky nejistému termínu realizovány. Viz předchozí kapitola. Aby jste těmto  problémům předešli, tak můžete udělat to, že termín natvrdo domluvíte.  Pak můžete ženě darovat i například nocleh v Praze. Jen si musíte být jisti, že bude mít žena volno.

    
Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.
  

Proč luxusní den pro dámy dámě darovat?

Dárky by jsme se měli rozmazlovat. A toto je právě ten dárek, který ženu rozmazlí, potěší a je dost pravděpodobné že na něj hned tak nezapomene. Pokud Vám příjde, že je luxusní den moc drahý, tak vězte že čas odborníku, krémy, masti které budou použity něco stojí. Luxusní den nemusíte kupovat sami, ale můžete se na tento dárek složit. Určitě nepůjdete na oslavu narozenin sami. Nebo můžete dalším lidem povědět co pro oslavenkyni máte a zdali by Váš dárek dál nerozšířili a nevylepšili viz kapitola můj tip na to, jak ženě ještě víc vylepšit tento dárek.

 

Také by Vás mohlo zajímat:

Luxusní den pro dámy - další obsáhlý článek, který popisuje tento zážitek pro ženy. Doporučuji hlavně těm, kdo ještě váhají, zdali je tento dárek vhodným dárkem

 

Dárek ke 40 pro ženy - článek plný tipů na dárky, které můžete ženě k 40. narozeninám koupit

 

Dárek ke čtyřicátinám - nebo začněte úvodním článkem na tomto webu. I zde naleznete mnoho skvělých tipů na dárek a taky tipy na další články

 

Změna image -podobný tip dárku jako je Luxusní den pro dámy.

 
  
Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.
 
 
  

Fotogalerie luxusní den pro dámu

Luxusní den pro dámu
Luxusní den pro dámu
Kde luxusní den pro dámu proběhne
Kde luxusní den pro dámu proběhne