Konkrétní tipy na dárky k 40

Od článků, které se věnovaly mnoha krátkým tipům na dárky k 40 narozeninám se dostáváme k článkům, které se věnuji jednomu konkrétnímu možnému dárku k čtyřicetinám. Tento článek vznikl z důvodu, aby jste se v jednotlivých tipech vyznali.

 
 

Aby to bylo vše přehlednější, rozdělil jsem jednotlivé dárky podle pohlaví.

 

konkrétní tipy na dárky k 40

foto:konkrétní tipy na dárky k 40

Konkrétní tipy na dárky pro ženy k 40

Romantický víkend

Snad až na naprostou vyjímku, každá žena miluje romantiku. Proto si myslím že darovat romantický víkend je jedním z nejlepších dárků, které můžete ženě darovat. Většina žen kolem čtyřicítky žije v poklusu, takže určitě Váš dárek uvítá.

 

Let balónem

Vždy kdy vidím balón vznášejicí se nad mou hlavou, tak zatoužím být v něm a vychutnat si pohled na zem po kterém chodím z ptačí perspektivy. Co by jsem dal za tento dárek. Mé touhy byly vyslišeny a už brzo poletím. Pak se o tomto nevšedním zážitku víc rozepíši. Myslím, že let v balóně je skvělým dárkem pro jakoukoliv ženu.

 

Pasení ovcí v Beskydech

Už je to dávno, co jsem o tomto netradičním dárku psal. Tehdy jsem netušil, že by mohl být o tento zážitek zájem. Ale podle ohlasu lidí, kteří mi psali, že si užili neskutečnou pohodu, překrásnou přírodu usuzuji, že jde o skvělý dárek. Hlavně ženy milující přírodu a klid tento dárek ocení.

 

Změna image

Naprosto úžasný dárek, kterým obdarovanou ženu určitě mile překvapíte. 

Luxusní den pro dámy

Rozmlsejte ženu, darujte ženě luxusní pobyt v luxusním kosmetickém salóně. V tomto salóně se budou o ženu starat odborníci na slovo vzatí. Myslím že na takový zážitek žena hned tak nezapomene

 

Konkrétní tipy na dárky pro muže k 40

 

Let balónem

O letu balónem jsem tu už psal. Myslím si že letu si užijí jak ženy, tak muži.

 

Jízda luxusním autem

Muži auta milují. Čím luxusnější, tím po něm touží víc. Jenže většina mužů si během svého života luxusní auto nemůže dovolit koupit. Samozřejmě že nejlepší by bylo splnit muži sen a koupit mnu luxusní auto, ale tak drahý dárek k čtyřicátinám nejspíš neplánujete koupit. Ale i tak můžete muži na chvíli splnit jeho sen. Můžete mu darovat možnost na chvíli luxusní auto řídit.

 

Škola smyku

Praktický dárek, který ocení nejen obdarovaný muž, ale i posádka, kterou poveze. Kromě instruktáže si muž vyzkouší ovládat auto na kluzké vozovce.

Fotogalerie: konkrétní tipy na dárky k 40

konkrétní tipy na dárky k 40
konkrétní tipy na dárky k 40