Jak oslavit čtyřicátiny

Jako oslavit čtyřicátiny? Mohl by jsem napsat jednoduše, objednejte si restauraci, nebo hospodu a slavte. Někdo by mohl namítnout, ale já by jsem nejraději slavil čtyřicátiny doma. Já si osobně myslím, že slavit čtyřicátiny doma je hloupé. Kolik máte příborů, nádobí? Kolik židlí a máte doma velký stůl. Kdo se bude o hosty starat, vy coby oslavenec, nebo někdo z rodiny, ani jeden u plotny si oslav neužije. Proto vsaďte na klid a pohodlí restaurace nebo hospody. Za služby si samozřejmě připlatíte, ale pokud se domluvíte na nějaké vyšší částce kterou utratíte, pak se možná půjde s majitely domluvit, že si část tvrdého alkoholu přivezete sami. Protože tato částka býva na pořádně rozjetých oslavách čtyřicítky většinou ta nejvyšší. Nedávno jsem byl na oslavě čtyřicetin. A oslevenkyně si domluvila, že si tam bude moci přinést svůj dort.


 

 

 

Pokud se rozhodnete že oslava proběhne v restauraci. Pak doporučuji předem zarezervovat jak restauraci, tak dát vědět hostům které pozvete. Nejlépe mít někde veřejně dostupný seznam. A to z důvodů, aby si oslavenci mohli popřípadě spojit a koupit nějaký hodnotnější dárek k 40 společně. Popřípadě zjístit mezi sebou zdali nekupují stejný dárek.

 

Tématické oslavy čtyřicátin

 

Pokud se na oslavě nestane něco vyjímečného, ať už jde o nějaký trapas, nebo o vyjímečně dobrou atmosféru, tak věřte, že se na většinu oslav brzo zapomene. To si určitě nepřejete, aby se na vaše narozeniny zapomnělo. Proto zvažte, zdali by nebylo fajn udělat tématickou oslavu narozenin. Vaše narozeniny se mohou vést v indiánském duch, pirátském duchu atp.... Pokud se rozhodnete pro nějaké tématické téma, tak o tom nezapomeňte pozvané lidi informovat s předstihem, nejlépe ve vaší pozvánce na oslavu narozenin. Aby měli čas se na vaše téma připravit. Starším lidem nabídněte pomoc s přípravou. Já by jsem toto řešil například tak, že by jsem objednal například v eshopu www.hubatacenoska.cz základní vyzdobu a lidem o kterých víte, že si nic tématického nepřinesou koupili nějakou drobnost s kterou budou moci na oslavě být. Napříkla pokud bude oslava v indiánském stylu, tak jim kupte indiánskou čelenku atp... možná Vám tento nápad příjde divoký a nedokážete si starši lidi představit na takové oslavě. Ale já si myslím, že Vás mile překvapí. A fotky či videa u oslav budou parádní.
 
Pro inspiraci přidávám jedno video pirátské oslavy čtyřicatin