Dárek pro muže k čtyřicetinám

Hledáte dobrý tip na dárek pro muže, který bude slavit čtyřicet let a nevíte si rady? Tak pak jste tu správně. Poradím Vám pár tipů na originální dárek pro muže. Možná Vás už napadlo, možná ne. Osobně si myslím že dobré jídlo, dobrá láhev vína, nebo alkoholu, ale i oblečení to jsou vše pěkné dárky, ale jídlo se sní, láhev vypije. Oblečení odnosí. Na dárek se za rok zapomene. A proto by jsem raději muži k čyticetinám daroval trošku jiný tip dárku. Pojďme se podívat na konkrétní tipy.
 

dárek pro muže k čtyřicetinám

foto: dárek pro muže k čtyřicetinám

 

Tip na dárek pro muže k čtyřicetinám

 

Zážitkové dárky pro muže k čtyřicetinámČlověku zůstává dlouho v paměti nevšední zážitky. V dnešní době je výhoda, že můžete zážitek darovat. Nemusíte vymýšlet co vše budete muset zařídit, aby oslavenec zažil něco nevšedního. Vaším úkolem je jen určit vhodný dárek, který koupíte coby certifikát a ten muži darujete. Určitě za ty léta budoucího čtyřicátnika dobře znáte, takže znáte jeho povahu. Víte po čem touží a do čeho by v životě nešel.

Některé muže láká adrenalin, jiné silná luxusní auta, někteří muži po klidu a pohodě i když to nemusí dávat najevo. Zkrátka při výběru vhodného zážitku je třeba se pořádně zamyslet.

A jaké to zážitky můžete darovat? Nebudu tu rozepisovat všechny, ale namátkou pokud hledáte nějaký adrenalinový dárek pro muže k čtyřicátinám, tak zvažte zdali by muž neocenil tandemový seskok s padákem. Tento dárek je obzvlášť oblíbený. Nebudu zde rozepisovat o tom co je to tandemový seskok, to nejspíš všichni víme . Chci zmínit proč je tento dárek oblíbený. Kromě samotného domluvení času pro seskok a krátké instruktáže před samotným seskokem není kladen žádný nárok na muže, zkrátka zážitek si užívá. Tandemový seskok není nejlevnější, takže mnoho lidí touží po tom si seskok  vyzkoušet, ale je jim líto investovat větší peníz do pár sekund volného pádu. Nicméně když seskok dostanou jako dárek, tak si rádi zaskáčou.

Pokud víte, že má muž rád luxusní auta a ještě si žádné nepořídil a nejspíš brzo nepořídí, pak by jste mu mohli splnit sen a mohli by jste mu umožnit alespoň na chvíli luxusní auto řídit. Tento zážitek si vychutnají hlavně muži, kteří mají rádi auta. 


Jak už jsem zmínil, i muži mají rádi klid a relaxaci a jak už to u většiny mužů bývá, taky mají rádi pivo. Pokud má pivo rád i váš čtyřicátník a víte, že se umí zastavit a odpočívat, tak právě pro takového muže se nabízí skvělý dárek ve formě pivních lázních. Možností je mnoho jak od míst které muže muž navštívit tak co se týče délky a obsahu. Než se rozepisovat, tak by jsem zde hodil odkaz na velkou nabídku pivních lázní.

 

Nejlepší a nejprodávanější zážitky pro muže k 40 naleznete ZDE.

 


 

 

Darujte muži k čtyřicetinám vůni

vůně dárek pro muže k 40

foto: vůně dárek pro muže k 40

I muži mohou krásně vonět. Darovat muži vůni může vypadat, že mu darujete dárek, nedárek. Je to trochu podobné jak u zážitků. Vůně se spotřebuje a za dva roky muž již nebude o vašem dárku nic vědět. Jenže pokud muž do této doby nepouživál kvalitní mužské vůně, tak v něj můžete zasít vášeň pro kvalitní vůně. Protože díky vašemu dárku pochopí, že díky vůně sbíra body od svého okolí. A jakou že to vůni doporučuji. Já osobně by jsem koupil univerzální nejprodávanější pánskou vůni Hugo Boss No.6 Bottled. Díky své univerzálnosti a toho že je odskoušena milióny mužy na světě máte jistotu, že nic nepokazíte. Hledat totiž nějakou unikátní vůni je spíš úkol pro samotného muže. Vůně voní jablko-skořicotvě-vanilkově na pozadí jsou mužné dřevité vůně. Více si o této vůni můžete přečíst například zde. Koupit ji doporučuji zde . Oproti kamenným parfumeriím ušetříte desítky procent na ceně a u tohoto eshopu máte jisotu že dostanete originál a ne kopii. Víc se o Hugo Boss No.6 dovíte zde.

Plno skvělých recenzí na pánské parfémy naleznete zde.


Další články s tipy na dárky pro muže k čtyřicetinám

Dárek pro muže k 40
Konkrétní tipy na jednotlivé dárky:

Popelářem na zkoušku
Let balónem
Jízda luxusním autem
Škola smyku


Na jiném webu:

Dárky pro muže k narozeninám 40 - na stránkých které se věnují čistě dárkům pro muže naleznete skvělý článek, který se věnuje čistě našemu tématu

fotogalerie dárek pro muže k čtyřicetinám

dárek pro muže k čtyřicetinám
dárek pro muže k čtyřicetinám
vůně dárek pro muže k 40
vůně dárek pro muže k 40