Dárek ke čtyřicetinám Brno

Sehnat dárek k čtyřicetinám pro ženu, nebo muže z Brna není nic složitého. V Brně je hodně obchodů a když ty svou nabídkou zklamou, tak eshopy Vám dárek dopraví. Proto v tomto článku nebudu rozebírat hmotné dárky, které dnes nemají hranice. Ale zaměřím se na tipy na dárky, které jsou s Brnem či jeho okolí spjaty. Tyto dárky ocení hlavně ženy a muži z Brna a jeho okolí.

 


Dárků k čtyřicetinám se věnujeme v dalších článcích na tomto webu, takže pokud hledáte tip na hmotný dárek, pak doporučuji začít úvodním článkem na tomto webu : Dárek ke čytiřicátinám.

Dárek k čtyřicetinám Brno

foto: dárek k čtyřicetinám Brno

 

Tipy na dárky k čtyřicetinám z BrnaNež se vrhnu na jednotlivé tipy, tak by jsem rád ještě chvíli pobavil nad dárky k čtyřicetinám. Další tipy budou tipy na zážitkové dárky a služby z Brna a jeho okolí. Určitě si teď říkáte, super díky za tip jdu se kouknout na Slevomat, tam je plno skvělých nabídek, ať už masáží, nebo voucherů do dobrých restaurací. Já si ale myslím, že na Slevomatu hledat dárek k čtyřicetinám naní to pravé ořechové. Důvod je ten, že pokud někomu darujete dobro restauraci v super luxusní restauraci. Tak si tento zážitek nejspíš užije. Ale zrovna u jídla a restauraci se nejspíš stane to, že někdy za čas půjde obdarovaný ještě do lepší restaurace a na Váš dárek zapomene. Tak samo to může být u masáže, či nějakém wellnesu. Co tím chci říct? Zkrátka to pokud darujete zážitek, službu, tak musí jí o něco opravdu nevšedního na co se hned tak nezapomene. Což nevšední zážitky jsou. A ještě si neodpostím, dejte si pozor, aby Váš dárek nebyl jen další zážitek v řadě. Mám tím na mysli to, že pokud někdo chodí běžně na Thajské masáže, tak nejspíš bude mít radost z dalšího voucheru na masáže, ale rychle na tento dárek zapomene.
 

Let balónem - nejoblíbenější dárek k čyticetinámNení to tak dávno, co jsem letěl horkovzdušným balónem. Tento let jsem dostal od manželky jako dárek k naší vyročí svatby. Byl to skvělý dárek a myslím, že všichni kdo s námi letěli let dostali jako dárek. Nás v balóně letělo 16, což Vám může přijít jako hodně, ale myslím, že jsme si nijak nevadili. Nešlo o nic adrenlinového. Dle mého skvělý dárek, který může mít různé formy, od toho, že kromě obdarované poletí v balóně hodně lidí, tato varianta je nejlevnější. Po luxusní let pro dva plus pilot. Kdy si budou moci let odkud se poletí zvolit obdarovaní. V jinačích případech se většinou lítá z míst obvyklých a obdarovaný se musí na nějaký vepsaný let přihlásit.
 
My jsme k naší velké spokojenosti letěli s touto firmou doporučujeme.


Tento dárek k čtyřicetinám je vhodný:
Jak pro ženu, tak pro muže. Jen se nesmí bát výšek. Nejde o adrenalinový zážitek.

Jak probíhal náš let si můžete přečíst ZDE.
 

Vyhlídkový let Brno - další skvělý dárek k čtyřicetinámI u mého druhého tipu na dárek k čtyricetinám pro ženy a muže z Brna zůstaneme ve vzduchu. Tak jak u balónu jde u tohoto dárku o koukaní na zem po které chodíme pěkně z ptačí perspektivy. Výhoda letadla je jeho ovladatelnost. Balón se dá taky ovládat, ale letí tam kde fouká, kdežto letadlo letí tam, kde pilot chce. Proto si myslím, že tento dárek může být ještě lepším dárkem než ten předchozí. Vyhlídkový let je pro tři osoby, takže si obdarovaný, či obdarovaná bude moci vzít sebou dvě osoby sobě blízké a svůj zážitek a radost z dárku sdílet s nimi. Asi moc nemá cenu popisovat jak vyhlídkový let probíhá. Snad jen samotný let trvá 30 minut a kde se poletí je na obdarovaném. Samozřejmě musí to být realné a možné.
 
Objednat si tento dárek můžete ZDE.


Ještě by jsem zde zmínil i trošku jinou variantu tohoto zážitku a tím je noční vyhlídkový let. Koukat na Brno v noci, kdy je krásně osvětleno má své kouzlo a jde opravdu o hodně nevšední a nezapomenutelný zážitek.
 
Noční vyhlídkový let nad Brnem si můžete objednat ZDE.


Tento dárek k čtyřicetinám je vhodný:
Jak pro ženu, tak pro muže. Tento dárek není vhodný pro někoho kdo se bojí výšek, nebo má problém s létaním v letadle a obvzlášť v malém letadle. Protože vyhlídkové lety probíhají v malé Cessně.
 

Královská thajská masáž - dárek, kterým darujete pohodu a úžasnou relaxaciPo dvou dárcích ve vzduchu se vraťme k dárkům na zemi. Tento dárek je vhodný hlavně pro ženy z Brna či jejího okolí. Nejde jen o klasickou thajskou masáž i když ta je na úvod praktikována, aby pak následovala terapie za pomoci bylinných balíčků, které masérka přikládá na tělo. Bylinné balíčky předtím nahřeje a ony pak blahodárně působí na unavených částech ženina těla. Skvělá relaxace, kterou bude určitě potřebovat každá žena po oslavách svých narozenin.
 
Tento neopakovatelný zážitek si můžete koupit ZDE.Dárek k čtyřicetinám pro ženu Brno

foto:dárek k čtyřicetinám pro ženu Brno

Tento dárek je vhodný pro:
Jak už jsem psal, ideální dárek pro ženu, která potřebuje na chvíli vypnout. Tento dárek může ocenit i nejden muž. Dárek není vhodný pro ženy, které chodí často na masáže a to kvůli tomu, že zkrátka takový dárek neocení. Jedinou vyjímkou může být případ, kdy víte že chodí například jen na lymfatické masáže a víte, že thajská masáž bude pro ni vyzkoušení něčeho nového.

 

Pronájem Porshe - dárek který ocení hlavně fandové autMuži milují auta. A pro mnohé je snem vlastnit, nebo alspoň řídit nějaké sportovní luxusní auto. Možná že si tento sen již někteří splinili, pro ty tento dárek nebude, ale pokud Váš muž který zatím o tom jen sní, tak mu jeho sen můžete splnit. Nebojte se nebudu Vás nabádat, že máte auto koupit a darovat jej muži i když bylo by to fajn, jen je to trošku nad možnosti většiny z nás. Můj tip je darovat muži možnost na hodinu řídit sportovní auto. Na projížďku může vzít ještě jednu osobu.
 
Víc se o této možnosti dovíte ZDE.Dárek k čtyřicetinám pro muže Brno

foto:dárek k čtyřicetinám pro muže Brno

Tento dárek je vhodný pro:
Většinu mužů tímto dárkem nadchnete. Dárek nejspíš neocení ženy a ani někdo kdo podobné auto vlastní, nebo jej vlastní někdo v jeho okolí.


 

Podobné články:Dárky pro muže Brno - tento článek doporučuji, pokud hledáte dárek pro muže
 

Brno

Pro mě osobně je Brno taková černá díra. Aby jsem to vysvětlil hodně mých kamarádů a kamarádek šlo studovat do Brna a už v něm zůstali. Tzn. Brno pohlcuje mé známé, ale oni si nestěžují. Takže občas jedu do Brna a tam někdo slaví narozeniny. Čtyřicetiny zatím nikdo z nich neslavil, ale již brzo tomu tak bude. Proto jsem uvažoval jaký dárek by jsem jim daroval a díky tomu vznikl tento článek. Jinak Brno je naše druhé největší město s velkou historií, ale o tom budou psát mnohem lépe jiné weby jako například www.poznejbrno.cz

Brno

foto: Brno

fotogalerie: Dárek ke čtyřicetinám Brno

Brno
Brno
Dárek ke čtyřicetinám Brno
Dárek ke čtyřicetinám Brno
Dárek k čtyřicetinám pro ženu Brno
Dárek k čtyřicetinám pro ženu Brno
Dárek k čtyřicetinám pro muže Brno
Dárek k čtyřicetinám pro muže Brno