Dárek ke 40 pro ženu

S každými narozeninami si ženy, ale nejen ony kladou otázky tipu. Nestárnu? Neměla by jsem začít dělt to? Nejsem na toto stará? Atp…. zkrátka kalkulujeme, plánujeme a kulaté narozeniny jsuo v tomto obvzlášť známy. Myslím si, že lámat si hlavu nad tímto je zbytečné a pro uvolnění atmosféry doporučuji takto smýšlejicímu jedinci poslechnout si písničku od Xindla X Ujel mi vlak.

   

Ale vraťme se k ženě pro kterou shánite dárek. Dárek k 40. Narozeninám by neměl výše zmíněnou kalkulaci nahozovat a ani náznakem by neměl dávat najevo, že žena stárne. Dárek by měl ženě otevírat nové možnosti k dalším aktivitám, nebo by ji měl pomoci na chvíli vystoupit ze zajetého stereotypu. A že těch stereotypů kolem čtyřicítky každý z nás má. Rodina, práce, další povinnosti dokážou do stereotypu dostat každého. Už to není nezávazné cestování po celém světě, či bujaré večírky a kamarádkami  a kamarády. Jsou to hlavně povinosti. Proto si myslím, že čtyřicítku by měla každá žena pořádně oslavit. Jak oslavit čtyřicitiny si můžete přečíst zde. Ale v tento článek se věnuje dárkům k 40. Pro ženy tak se konečně pojďme kouknout na konkrétní tipy.

 
 

 

 

Daruj ženě k 40. zážitek

 

Netrádiční zážitek je přesně tím dárkem, který muže ženu na chvíli odpoutat od stereotypu. Zážitkové dárky jsou různé. Odvážnou ženu může překvapit a potěšit například tandemový seskok. Ženy které nemusí mít takovou porci adrenalinu, ale přeci jen nějakým vzruchem nepohrdnou by mohly ocenit romantický let v horkovzdušným balóně. Zážitek pro mnohé ženy může být i napaříklad romantický víkend.

  
Nejlepší a nejprodávanější zážitky pro ženy.
 

Oblíbené dárky pro ženy k 40. Narozeninám

 

U tohoto nadpisu by klidně mohlo být klasické dárky pro ženy.  Jdo o dárky, které ženy milují a taky je nejčastěji dostávají. Jde o všemožné módní doplňky, nebo parémy. Zkrátka věci které ženy milují a když mají těchto věcí víc, tak se nic neděje. Ženy totiž rády módni doplňky obměňují a všemožně kombinují. Takže čím víc jich mají tím lépe. To je super zpráva pro Vás, protože si nemusíte lámat hlavu nad tím, zdali již tuto knihu žena má či četla. Zkrátka další kabelku žena užije, tak jako další parfém.Dárek ke 40 pro ženy

foto: Dárek ke 40 pro ženy 

Velký výběr módních doplňků pro ženy.
 

vůně dárek ke 40 pro ženu

foto: vůně dárek ke 40 pro ženu

Velký výběr parfémů pro ženy.
 

 

Kokrétní tipy na dárky pro ženy k 40

 

Pasení ovcí v Beskydech

Ideální dárek pro ženu, která miluje přírodu, zvířata. Jak jsem poprvé viděl tento zážitek, tak jsem si myslel, že jde o věc, kterou nikdo nebude chtít. Jenže pak jsem zjístil, že je to jeden z nejprodávanějších zážitků, které dostávají hlavně ženy.

 

Změna image

Daruj ženě k 40. Narozeninám odborníky, kteří ji pomohou se změnou či úpravou jejího image. Ženy jednou za čas zatouží po změně, některé změní účes, jiné barvu vlasů. Pomožte jim s další změnou. Darujte jim změnu image.

 

Luxusní den pro dámy

Představte si, že rádi pečujete o své tělo a teď Vám někdo daruje možnost navštívit luxusní kosmetický salón, kde se vašemu tělu a hlavně kůži budou věnovat odborníci na slovo vzatí. K ošetření těla budou používat kvalitní mořskou kosmetiku. Myslím že na takovou návštěvu luxusního salónu nezapomene žádná dáma. Tento dárek ženy milují.

 

Podobné články:

Dárek pro ženu k čtyřicetinám

Dárky pro ženy k 40. narozeninám

 

 

Fotogalerie dárek ke 40 pro ženu

dárek ke 40 pro ženy
dárek ke 40 pro ženy
vůně dárek ke 40 pro ženy
vůně dárek ke 40 pro ženy