Dárek k čtyřicetinám Praha

Vybírat dárky k čtyřicátinám pro lidi z Prahy je jedna radost. Možností je zde totiž z celé republiky největší. Na druhou stranu ona rozmanitost může lidem zabrat hodně času. Tento článek vznikl za účelem usnadnit Vám výběr dárku k čtyřicátinám. Pro oslavence z Prahy a nebo jeho okolí.

 

 


V tomto článku se nebudem zabývat fyzickými dárky, ty dnes díky eshopům můžete koupit kdekoliv v naší republice. Pokud sháníte fyzický tip dárku k čtyřicetinám, pak Vám doporučuji s jeho hledání začít na úvodní stránce tohoto webu. V tomto článku se budeme zabývat regionálními zážitky.Pojďme se na ně podívat.
 

Narozeninový dort k čtyřicetinám

foto: narozeninový dort k čtyřicetinám Praha

Tipy na dárky k čtyřicetinám PrahaJá osobně nejraději doporučuji ke kulatým narozeninám zážitkové dárky. Zážitkové dárky jsou dárky na které se nezapomíná. Samozřejmě musí zde být předpoklad, že půjde o nevšední zážitek pro obdarovanou, nebo obdarovaného. Pokud to mám vysvětlit. Ženě která ráda chodí do luxusního salónu sice možná dárkem s dalším vstupem do takového salónu nadchnete, ale nejspíš na to zapomene. Pokud ale tento luxusní den pro dámy darujete ženě, co zavítá do salónu jen vyjímečně, nebo vůbec, tak věřte že na tento zážitek hned tak nezapomene. Tak to může být například i u kultury. Někdo chodí na muzikály jen co to jde a někdo to má jako prvotřídní zážitek atp…
 

Tipy na dárky k čtyřicetinám Praha

foto: tipy na dárky k čtyřicetinám Praha

Let balónem - oblíbený dárek k čtyřicetinámKonečně se dostávám k prvnímu tipu na dárek k čtyřicetinám z Prahy, který se hodí jak pro ženy, tak pro muže. Jde o poklidný dárek u kterého se kromě toho že se obdarovaný nesmí bát výšek nemusíte bát, že by jste se spletli. Sám z vlastní zkušenosti vím, jak je skvělé letět balónme. Vždy jsem si to přál a manželka mi to nedávno darovala. Mou zkušenost si můžete přečíst v článku let balónem. Zkrátka jde o nevšední zážitek, kdy se z vrchu můžete kochat krajinou po které již čtyřicet let chodíte a kterou dobře znáte. Jedinou nevýhodou tohoto dárku může být v Praze ta, že většinou se lítá v okolí Prahy. Důvod je možnosti přistání, ale i větší letecká frekfence nad Prahou. Ale i tak letět z Karlštejnu, nebo Konopiště bude pro obdarované nezapomenutelný dárek.
 
Velký výběr různých variant letů v balóně naleznete ZDE.
 

Dárky k čtyřicetinám pro ženy z Prahy

 

Změna image - skvělý dárek k čtyřicetinám pro každou ženuZměna image je dárkem, který ocení každá žena. I ta co o sebe úzkostlivě dbá si ráda o své imagi popovídá s odborníky. Tento zážitek je o setkání ženy s vizážistou, stylistou a kadeřníkem. Ti spolu s ženou během jednoho dne vymyslí nový image ženy, nebo poupraví její stavající a hned jej taky zrealizují. Tedy až na nákup nového šatníku, to bude muset žena vykonat sama. Osobně doporučuji, domluvit se s dalšími lidmi co půjdou na oslavu ženiných narozeniny aby ji darovali poukazky do modních prodejen a pak ji darovat dárky v pořadí prni změna image a pak ty poukazky, se slovy, že je má na doladění šatníku k změněné image. Uvidíte že bude z tohoto dárku unesena. Víc si můžete o změně image přečíst ZDE.
 
Koupit ženě dárek změnu image doporučuji ZDE.
 

Luxusní den pro dámyUž jsem to zde trošku v úvodu zmíňoval, ale dobrým dárkem k čtyřicetinám pro ženy je pobyt v luxusním kosmetickém studiu. Během pobytu si žena projde kvalitní péči o kůži, tělo ale i duši. Bude se moci zeptat odborníků na to co ji trápí. Vyzkouší luxusní francouzskou kosmetiku. Zkrátka zažije luxusní den, který bude jen a jen pro ní. Víc se o luxusním dnu dovíte v článku na který odkazuji.
 
Daruj ženě k čtyricetinám luxusní den, koupit jej může ZDE.
 

 

Dárek k čtyřicetinám Praha

foto: dárek k čtyřicetinám Praha

Dárky k čtyřicetinám pro muže z PrahyPo tipech na dárky pro ženy zde máme tipu pro muže. Myslím že tyto dárky můžete koupit i ženě, pokud víte že jej uvítají. Takže pokud ještě stále hledáte nějaký tip na dárek k 40. narozeninám pro ženu tak klidně čtěte dál.
 

Tandemový seskokTandemový seskok je pro odvážné muže. Tento dárek je obvzlášť oblíbený z toho důvodu, že seskok není nejlevnější záležitostí, takže většinou si jej muž sám od sebe nekoupí, ale pokud jej dostane, tak si to určitě rád vyzkouší. S tandemovým seskokem je to dosti podobné jak s balónem. Tzn. v samotné Praze se neskáče, ale v jejím okolí je hned několik míst odkud se skáče. Jako například v Příbrami. Asi nemá moc cenu tento dárek popisovat, určitě všichni víme o co se jedná. Já jen podotknu, tento dárek není vhodný pro muže kteří se bojí výšek a pro muže kteří nemají rádi adrenalin. Možná že se budete divit, ale mnoho mužů adrenalin nevyhledává.
 
Doporučuji koupit tandemový seskok ZDE.
 

Pravá středověká hostinaPokud má muž rád jídlo a historii, potom by se mu mohla líbit pravá středověká hostina, kterou mu můžete darovat. Možna Vás napadne, že můžete muži darovat návštěvu nějaké luxusní restaurace a že to bude lepší než nějaká středověká hostina. Jenže navštívit luxusní restauraci to v Praze není problém a určitě muž sem tam do nějaké zajde. Kdežto dostat se na středověkou hostinu to se hned tak někomu nepodaří.
 
Víc si o tomto zážitku můžete přečíst ZDE. Zde taky zážitek koupíte.


Než se podíváme na jeden speciální dárek pro muže, tak jen přidám jeden odkaz na další tipy na dárky pro muže z Prahy. Mnoho další inspirace naleznete ZDE.
 

Speciální dárek k čtyřicetinám PrahaPokud muž či žena hraje squash, pak mám pro Vás hodně netradiční dárek, který je určitě hodně překvapí a potěší. Můžete jim darovat invidualní lekci squashe s Janem Koukalem. Jde o hodinovou lekci s vícemistrem evropy z roku 2005. Víc se o tomto zážitku dočtete ZDE. Na tomto odkazu můžete dárek i koupit.
 

 

Praha

foto: Praha

Fotogalerie: dárek k čtyřicetinám Praha

Praha
Praha
narozeninový dort k čtyřicetinám
narozeninový dort k čtyřicetinám
tipy na dárky k čtyřicetinám Praha
tipy na dárky k čtyřicetinám Praha
dárek k čtyřicetinám Praha
dárek k čtyřicetinám Praha