Dárek k čtyřicetinám Ostrava

Moc si to nechci připouštět, ale aktuálně mám 36 let tzn. pomalu se blížím ke svým čtyřicetinám a aktuálně bydlím v Ostravě, takže v tomto článku naleznete tipy na dárky, které by jsem si částečně k čtyřicetinám přál i já. Samozřejmě já jsem muž a žena může chtít jiný druh dárků. Tak samo já mám nějaké záliby a někdo holduje něčemu jinému. Takže ten nejelepší dárek k čtyřicetinám budete muset nakonec stejně vybrat a koupit Vy já Vám jen v tomto článku naservíruji tipy.

 
 

 

Ještě než se dostanu k slibovaným tipům tak snad jen. V tomto článku naleznete tipy na zážitkové dárky, které jsou spjaty s Ostravou a ostravským regionem. Mohl by jsem do těch tipů napsat i tipy na hmotné dárky, ale ty díky eshopům už nemají hranice, takže pokud hledáte tento tip dárků, pak doporučuji hledat inspiraci na úvodní stránce tohoto webu.

 

dárek k čtyřicetinám Ostrava

 

foto:dárek k čtyřicetinám Ostrava

 

Tipy na dárky k čtyřicetinám Ostrava

 

Darujte návštěvu pivních lázní

 

Pivní lázně jsou nezapomenutelný zážitek, obvzlášť pokud žena, nebo muž kterému sháníte dárek mají rádi pivo a masáž. Já jsem tento dárek daroval mým rodičům a Ti o tomto zážitku často vyprávějí, jak jej prožili tak to si můžete přečíst ZDE. Možná si teď říkáte, že tu pořád mluvím o dvou a Vy přeci sháníte dárek pro jednu osobu, ale věřte, že pro dva jsou pivní lázně v součtu levnější a oslavenkyně či oslavenec určitě rádi na toto půjdou s osobou sobě blíkou. Ve dvou se zážitky prožívají mnohem intenzivněji. Proto doporučuji darovat variantu pro dva. Celá procedura vypadá následovne z počátku jde o koupel v pivní kádi, kde se neleží v pivu, ale chmelovém extraktu, při tom se může popíjet až 1,5 litru piva na osobu z místního pivovaru. Potom pokračuje masáž zad a šíje s tím, že jeden z hostu odpočívá v lůžku s kyslikovou terapií a druhý je msírován, po dvaceti minutách si místa vymění. O jakou metodu namsáže půjde, to si můžou hosté vybrát na výběr mají metodu s lávovými kameny, aromatickou, medovou, nebo relaxační metodou. Celý zážitek trvá přibližně 1,5 hodiny. Výhoda tohoto dárku je ta, že probíhá v krásné místnosti tzn. zážitek není vázan na počasí ani roční období. Dle mého jde o ideální dárek k čtyřicetinám.

 

 

Pivní lázně v Ostravě můžete koupit ZDE.

 

 

Pro koho je tento dárek k čtyřicetinám vhodným dárkem?


Já si myslím, že je vhodný pro všechny lidi, kteří slaví čtyřicaté narozeniny a nemusí jít ani o pivaře. Jde o pohodový zážitek, který bude dost nevšední, než aby se na něj nezapomnělo. Vhodný nebude snad jen pro nějaké velké nadšence wellnessu. Ne že by si váš dárek neužili, ale u nich by hrozilo, že na něj rychle zapomenou a to určitě nechcete. Proto taky nedoporučuji k čtyřicetinám dávat nějaký wellness zážitek, u nich totiž hrozí, že i když bude sebelepší, či sebeluxusnější, tak bude v budoucnu přebit ještě lepším podobným zážitkem. Pivní lázně a hlavně ty které doporučuji, jsou trošku dražší než klasický wellness, tak je dost pravděpodobné, že na něj běžně človek nepůjde a půjde o něco hodně svátečního a netypického.

 

pivní lázně Ostrava

foto: pivní lázně Ostrava

 

Vyhlídkový let Beskydy

 

Další nezapomenutelný dárek, který můžete k čtyřicetinám darovat je vyhlídkový let. V malém letadle vámi obdarovaná osoba poletí z Ostravy z letiště Mošnov prvni nad přehradu Žermanice, potom nad Lysou Horu, Čeladnou, hrad Hukvaldy a Štramberk opět zpět na letiště Mošnov. Myslím že během 40 minut si bude moci v klidu prohlédnout místa po kterých již čtyřicet let chodí. Jedinečný zážitek na který se nezapomíná.

 

 

Vyhlídkový let Beskydy doporučuji koupit ZDE.

 

 

Pro koho je vyhlídkovy let dobrým dárekem a pro koho ne?

 

Vyhlídkový let ocení hlavně dobrodružnější povahy a hlavně Ty co se nebojí výšek, létaní a stísněných prostor. To že obdarovaní budou mít mírný strach to už k tomuto druhu dárku patří. Já si myslím, že toto je přesně ten dárek, který by se měl lidem k čtyřicetinám darovat.

vyhlídkový let Beskydy 

foto: vyhlídkový let Beskydy na obrázku je Ondřejník se Skalkou 

 

Daruj k čtyřicetinám lístek na Colours of Ostrava

 

Před pár dny skončil další letní festival Colours of Ostrava, jde o multižánrový festival na kterém si najdou své skoro všichni. Někteří lidé z regionu od návštěvy odrazuje cena. Proto si myslím, že darovat dva lístky na tento festival je skvělou volbou, třeba v nich vzbudíte nadšení pro festival. Z vlastní zkušenosti vím, že kdo byl na Colours, tak většinou chodí další a další roky. Díky vyšší ceně je tam nejvíc lidí ve věku 30-40 let. Výhoda je i ta, že po skončení koncertů se lidé z ostravska rozjedou domů, tam se v klidu umyjí, vyspí a druhý den jdou čerství na další den. Můj tip, pokud chcete finančně na tomto dárku ušetřit, tak potom kupujte vstupenky na festival co nejdříve. Vůbec nevadí, že nevíte kdo tam bude, vystupujících je opravdu tolik, že si každý vybere, snad jen ne posluchači Šlágru a metalu.

 

Ostrava

foto: Ostrava Dolní oblast Vítkovic, dnes jde o technickou památku, v které se koná výše zmiňovaný hudební festival Colours of Ostrava

Pokud hledáte ještě víc inspirace, pak by se Vám mohl líbit článek Dárky pro muže Ostrava na portálu www.netradicnidarkypromuze.cz

fotogalerie: dárek k čtyřicetinám Ostrava

dárek k čtyřicetinám Ostrava
dárek k čtyřicetinám Ostrava
Ostrava
Ostrava
pivní lázně Ostrava
pivní lázně Ostrava
vyhlídkový let Beskydy
vyhlídkový let Beskydy