Dárek k 40

Oslavy 40. narozenin bývají bujaré. Lidé kteří slaví čtyřicítku cítí, že pomalu stárnou. Ale určitě to ještě není takové stárnutí, jaké je čeká například v 70 letech. Zkrátka i když se jim zdá, že jejich život je jeden velký stereotyp a sil a elánu ubývá, tak jej mají stále na rozdávaní. Jen si to možná neuvědomují a proto si myslím, že dárek k 40. narozeninám by měl obdarovaného, či obdarovanou krapet nakopnout.

Dárek k 40

foto: Dárek k 40

Třeba si díky vašemu dárku obdarovaná či obdarovaný uvědomí, že stále může dělat vylomeniny jak když jím bylo náct. Ale to by jsem předbíhal. Pojďme se podívat na konkrétní dárky, které můžete k 40 darovat.
 


 

 

 

Tip na dárek k 40 pro ženu

 

Zážitek dárek k 40 pro ženuStereotyp se nejlépe rozbíjí nevšedním zážitkem. Darovat ženě další kabelku, nebo šaty, to zní jako skvělý plán, ale za svůj život takových dárků dostala každá žena nespočet a takovým dárkem nejspíš ženě uděláte radost, ale upřímně bude si za dva roky pamatovat, že její desáte šaty dostala od Vás k 40. narozeninám, já si myslím, že nejspíš ne. Na druhou stranu pokud ženě darujete například let v balóně, tak vězte, že na takový dárek hned tak nezapomene. Nebudu zde rozepisovat co takový let obnáší, asi si každý z nás dokáže představit tento zážitek.

Pokud o ženě víte, že se nebojí výzev a má ráda adrenalin, tak místo poklidného letu v balóně můžete ženě darovat tandemový seskok s padákem. Tento dárek je ještě víc zapamatovatelný, protože kromě nevšedního zážitku si žena užije i pořádnou porci adrenalinu. Tento dárek je obvzlášť oblíben, protože díky vyšší ceně si tandemový seskok běžně lidé nekupují. Ale když jej dostanou, tak si rádi skočí. 

Můj třetí tip na zážitkový dárek k 40 narozeninám pro ženu je tip na relaxační zážitek. Dnes není problém koupit ženě pernamentku na masáže, nebo pobyt do nedalekého wellness hotelu. Ale to jsou přesně ten tip dárku, který jsem popisoval na začátku. Zkrátka brzo se na takový dárek zapomene, protože do wellnesssu mnoho z nás jezdí během dovolených každý rok. Na masáže chodí mnoho žen pravidelně a Ty které tam nechodí, tak o to nestojí. Proto si myslím, že pokud chcete ženu obdarovat relaxačním dárem, tak by měl být originální. Co takhle Pasení ovcí v Beskydech. Jen si to představte, ráno vyrazíte se stádem ovcí do krásné přírody … Víc se o Pasení ovcí v Beskydech můžete dočíst v článku Pasení ovcí v Beskydech.
 

Všchny výše zmíněné zážitky, ale i mnoho dalších všedních a nevšedních zážitků můžete koupit zde.

 

Vůně je skvělým dárkem k 40 pro ženu

Tip na dárek k 40

foto: Tip na dárek k 40

Na jednu stranu může vypadat, že darování parfému je hloupost, vždyť každá žena má doma na poličce několik vůní a Vy ani nevíte jaké vůně preferuje. Ale určitě víte, že ženy chtějí vonět a že kvalitní vůně něco stojí, takže málokterá žena má doma na poličce kvalitní parfémy. Spíš u nich naleznete drogistické vůně, či nějaké Oriflame či Avon toaletky. 40. narozeniny jsou skvělou příležitostí, kdy můžete ženě darovat kvalitní parfém. Vůně Vám nedoporučuji kupovat v kamenných obchodech, tam jsou totiž mnohem vyšší ceny, než na internetu. A ani Vám nedoporučuji nákup v nějakém méně známem internetovém obchodě, protože Vám hrozí to, že se k vám dostane padělek. Nejlepší je nakupovat parfémy například v eshopu www.parfemy.cz .

Pokud jste se rozhodli ženě k čtyčicátinám darovat vůni. Tak pak mám pro Vás konkrétní tip na konkrétní vůně. Sám vím, jak je těžké vůni vybírat,ale protože se vůním věnuji tak Vám zkusím poradi.  Určitě by to měla být vůně elegantní, úplně svěží necháme mladším dívenkám. Pokud neznáte vkus ženy, tzn. například, že žena má ráda sladké parfémy s dominací květin atd… tak by jsem sáhl po osvědčených klasikách, než experimentovat. U klasik je známo, že jsou oblíbené u většiny žen. Vůně by měla mít solidní výdrž a měla by být intenzivní. Tím nechci říci, že to co popisuji je idealní požadavek na každý parfém. Ne vždy chce žena svou vůni dominovat v místnosti a ne vždy je žádané to, že člověk voní po celý den. Taktéž je super najít si vůni, která je unikátní a pro danou ženu je nejlepší. Jenže my hledáme vůni na první pokus. Tzn. nechcem aby se jen válela v poličce, jako nevhodný dárek. A jakou že to vůni dporučuji a proč?

Nejoblíbenější vůně u žen je aktuálně Coco Mademoiselle od firmy Chanel. Jedná se o elegantní vůni, která je velmi ženská. Jde o velmi silnou vůni, která vydrží vonět dlouze, nicméně brzy silná vůně přechází do velmi pěkné měké květinové vůně. V popisech v eshopech se můžete dočíst, že jde o parfém pro maldé ženy, ale na největších stránkách o parfémech je tato vůně nejoblíbenější dámskou vůni ve věku 25+. Koupit tuto vůni doporučuji koupit ZDE.


Další články s tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám

Dárek pro ženu k čtyřicetinám
Dárek pro ženu k 40. narozeninám: změna image

 

Tip na dárek pro muže k 40

 

Daruj muži k 40. narozeninám zážitekMuži milují dobrodružství, tak mu nějaké dobrodružství k jeho 40. narozeninám darujte. Pokud u muži víte, že má rád adrenalin a nebojí se výzev, pak mu kupte tandemový seskok. Seskok doporučuji koupit zde.

Je li muž milovníkem luxusních aut a sám žádné takové auto nevlastní, potom mu můžete umožnit na chvíli takové auto řídit. Možná že se muži řízení luxusního auta tak zalíbí, že se pokusí se svým životem a kariérou pohnout tak, aby si sám takové auto pořídil. Možnost projet v autě nabízí například tato firma Essence.cz.
 

Vůně skvělý dárek pro muže k 40. narozeninámNejen ženy chtějí vonět. Někteří muži to ví, ale někteří muži nevědí, že když krásně voní, tak sbírají kladné body ve svém okolí. Tak či onak myslím, že muži je nejlepší darovat univerzální mužskou vůni. Při které obdarovaný muž nemusí řešit, kdy má vůni používat. Zkrátka můj tip je na univerzální vůni, která slaví mezi muži velký úspěch již několik let. Mám na mysli vůni Hugo Boss - Boss No.6 Bottled. Krásná mužná vůně voní jako jablečný koláč, jde o dokonalý mix jablko-skořicově-vanilkové vůně. Tuto vůni může muž nosit jak za každého počasí s vyjmou extra mrazivého a extra teplého počasí, ale i tak je vůně krásně univerzální. Jde spíš o ležérní vůni. Tato vůně je ideální například pro nošení do práce, restaurací, na oslavy atd… Vice si můžete přečíst na stránkách které se Boss No.6 věnují. Koupit tuto vůni doporučuji zde.


Mnoho recenzí na mužské parfémy naleznete na stránkách www.domluva.cz .

Další články s tipy na dárky pro muže k 40. narozeninám

Dárek pro muže k čtyřicetinám
Dárek pro muže k 40
Popelářem na zkoušku
Škola smyku
Jízda luxusním autem


Dárky pro muže k narozeninám 40 - článek je na stránkách www.netradicnidarkypromuze.cz které se věnují výhradně tipům na dárky pro muže

Fotogalerie dárek k 40

tip na dárek k 40
tip na dárek k 40
dárek k 40
dárek k 40